Pultos, felszolgáló munka újonnan nyíló kávézónkban

Újonnan induló kávézónk csapatába keressük leendő kolléganőnket, pultos/felszolgáló munkakörbe

Magára, munkájára, megjelenésére, környezetére egyaránt igényes, és szakmai tapasztalattal rendelkezik

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk, további szóbeli tájékoztatás a bejelentezés után megtekinthető telefonszámon lehetséges.

Feladatok

  • vendégek fogadása
  • rendelések felvétele
  • munkaterület tisztán tartása
  • kávék, szendvicsek elkészítése, felszolgálása
  • pultnál történő kiszolgálás
  • nyitási/zárási/rendelési teendők elvégzése
  • pénzkezelés / kasszázás

Elvárások

  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Pozitivitás, vendégközpontú gondolkodásmód
  • Kávézóban vagy cukrászdában szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs képesség

Előnyök

  • Vendéglátás területén szerzett tapasztalat, vendégközpontú gondolkodásmód

Amit kínálunk

  • Csapatszellem
  • Betanulási idő
  • Támogató csapat, korrekt vezetőség
  • Versenyképes, kiszámítható havi jövedelem

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!