Takarító munkatársakat keresünk Csömör, Kistarcsa környékén

Sodexo Services Hungary Kft.
Csömör
Bruttó 1 100 Ft - 1 400 Ft / óra
2019. 02. 21.

Partnerünk csömöri gyáregységébe keresünk 1.200 Ft-os * bruttó órabérrel TAKARÍTÓ munkatársakat a következő beosztásokba:

  • hajnalos takarítás hétköznap (6 órás)
  • állandó éjszakai takarítás hétköznap (8 órás)
  • 3 műszakos beoszás hétköznep vagy hétvége is (8 órás)

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Bejelentett munkaviszony, fizetett szabadság, fizetett betegszabadság
  • Túlóra vállalás lehetősége
  • Jó munkahelyi légkör, támogató kollégák
  • Munkaruha és munkába járás biztosítása (a környező településekről is)
  • Szociális juttatások
  • Nyugdíjas, megváltozott munkaképességű vagy 18 életévet betöltött diák jelentkezőket is várunk

Feladatok:

  • Iroda és vizesblokk részen: általános kézi takarítás (vizes és száraz takarítás)
  • Raktár és csarnok területeken kézi és gépi takarítás

Elvárások:

  • minimum 8. általános végzettség
  • megbízhatóság, pontos munkavégzés
  • büntetlen előélet
  • raktár és csarnok takarítás esetén több műszak vállalása

Előny:

  • takarító gépek ismerete
  • hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Csömör, megközelíthető: Gödöllői HÉV, Kistarcsa kórház megálló

Jelentkezését várjuk a 06-30/523-4471-es telefonszámon vagy emailben, önéletrajz csatolásával a "Jelentkezem" gombra kattintva.

*A bruttó 1200,- Ft-os órabér pótlékkal együtt értendő.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott