Informatika, telekommunikáció

Webáruház üzemeltetéséhez keresünk munkatársakat Kistarcsán

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kistarcsa
2017. 05. 21. 22:05

Webáruház üzemeltetéséhez keresünk munkatársakat.

Főbb feladatok:

  • webáruház adminisztrációs munkáinak teljeskörű ellátása: beérkező rendelések kezelése
  • webáruházunk adminisztrációs felületén megtalálható termékek kezelése: új termékek feltöltése, aktualizálása, törlése
  • webáruházba érkező rendelések összekészítése (visszaigazolás, számlázás, csomagolás)
  • telefonon beérkező hívásoknál információ nyújtás
  • rendelések átadása a futárszolgálatnak

Elvárások, illetve előnyök a jelentkezésnél:

  • számítógépes ismeretek
  • megbízhatóság
  • pontos, precíz munkavégzés
  • webáruház kezelői, ügyfélszolgálati tapasztalat
  • önálló problémamegoldás
  • jó kommunikációs készség szóban és írásban

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • előrelépési lehetőség
  • korlátlanul használható céges telefon
  • hosszú távú biztos munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Kistarcsa

Munkaidő:

  • 8 óra

Jelentkezni e-mailben lehetséges az alábbi címen: tessitoreszerszam@gmail.com

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése